תיקון טלפונים

כתבת אורח מאת: ערן מחברת נטפון תיקון טלפונים

מעצם טיבם, הטלפונים הסלולריים מועדים לנזק פיזי. המסך הוא גדול ושביר והמכשירים רגישים למים וללחות. אם אתה משתמש בסלולרי מספיק זמן, אתה יודע שהוא יכול להיפגע מסיבות שונות ומשונות ,לעיתים עקב חוסר תשומת לב ולעיתים עקב שימוש לא זהיר. אמנם ניתן לתקן את הנזק הפיזי על ידי החלפת החלקים הפגועים, אך תיקון הנזק הטכני אינו מספיק . חובה לקבל גם שירות מקצועי ואמין וכן אחריות על התיקון.

מאז שהטלפונים הסלולריים הפכו להיות חכמים אנו תלויים בהם יותר ויותר. החל מניווט בוויז ,ניהול חשבון הבנק , ניהול היומן העסקי ועוד . מסיבה זו בבואנו לתקן טלפון סלולרי עלינו לבחור בקפידה רבה היכן לעשות זאת .אל לנו להקל ראש בעניין. עלינו לבחור בחברה אשר תספק לנו שירות מקצועי יעיל וחסכוני.

אנו בחברת תיקון טלפון סלולרי בקריות   מחזיקים במלאי חלפים איכותיים ומבצעים שירותים במחיר מוזל לרוב סוגי המכשירים הסלולריים. המטרה שלנו היא להבטיח חיסכון ללקוחות שלנו. אנו נותנים שירות לרוב הטלפונים, והטאבלטים  . תן לנו את ההזדמנות לחסוך לך כסף! הגע עוד היום אלינו וקבל הצעת מחיר הוגנת ללא כל התחייבות.

בבואנו לבחור היכן לתקן את הטלפון הסלולרי עלינו לבדוק טרם התיקון כי המעבדה בה בחרנו עובדת על פי הסטנדרטים שאנו מתחייבים אליהם :

איסוף כלל הנתונים השמורים על הטלפון ,תוך הקפדה מירבית לשחזרם ולשמרם במכשיר. שמירה ועדכון של מסד הנתונים ,אנשי קשר ונתוני אפליקציות.

אספקת חלפים מקוריים או חליפיים עפ"י דרישת הלקוח.

מתן שירות מצוין ואחריות מקיפה על כלל החלפים והעבודה.

התחייבות לתיקון זריז ויעיל

התחייבות למחיר הוגן

נט פון תיקון טלפון סלולרי בקריות מתחייבים לספק את כלל הסעיפים המצ"ב בדגש על אחריות מקיפה ושירות לקוחות מצוין. אצלנו ,לפני הכל אתה הלקוח עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. בטרם נתחיל בעבודת תיקון הטלפון הסלולרי ,נשאל אותך הלקוח מהן העדפותיך לגבי חלפים ,האם תרצה חלפים מקוריים או חליפיים. נקבל ממך את מירב המידע הדרוש לנו טרם תחילת העבודה וזאת ע"מ להימנע מהפתעות בתהליך התיקון .בכל שלב התיקון נשתף אותך וכמובן שנפגין שקיפות מלאה במידה ולא עלה ביכולתנו לשחזר חלק מהמידע והנתונים. חשוב לנו שכלקוח תחווה חווית שירות מהמעלה הראשונה . חשוב לנו שתצא מרוצה וכמובן עם טלפון תקין.

השארת תגובה